Hľadáš kreatívnu prácu
s istotou do budúcnosti?

Kurzy Junior programátora so 100% garanciou nájdenia práce

Naštartuj svoju kariéru v IT od nuly!

Prihlásiť sa
2200+ ľudí si vybralo naše kurzy Junior programátora
90% našich absolventov pracuje v IT
Priemerný nástupný plat našich absolventov je 1600 € v hrubom
Program na podporu kariéry a 100% garancia, že si nájdeš prácu
Naštartuj kariéru v IT od nuly už za polroka
Za školné môžeš zaplatiť vo viacerých splátkach
Ak ti kurz nesadne v rámci skúšobnej lehoty, vrátime ti školné
Vyber si kariérnu cestu: Back-end, Full-Stack, Dátový inžiniering

Chceš sa naučiť programovať od nuly?

V kurze ťa naučíme programovať za 5 mesiacov, a to v rámci Super intenzívneho kurzu. Ak ti viac vyhovuje menej intenzívna forma štúdia, kariéru v IT môžeš naštartovať za 10 mesiacov vo Večernom/víkendovom kurze, ktorý aj zvládneš popri práci. 🚀

ONLINE Super intenzívny kurz

ONLINE Večerný a víkendový kurz

Dĺžka trvania kurzu je 2 týždne nultá úloha + 18 týždňov výuky + 4 týždne voľna a prípravy na skúšky

Dĺžka trvania kurzu je 2 týždne nultá úloha + 40 týždňov výuky + 7 týždňov voľna a prípravy na skúšky

Dobrý výber, ak chceš svoju kariéru v IT naštartovať v kurze, ktorý trvá 5 mesiacov.

Ideálny, ak chceš popri štúdiu aj pracovať.

Týždenná časová náročnosť 50-60 hodín (každý pracovný deň od 9:00 do 18:00 + domáce úlohy)

Týždenná časová náročnosť 15-20 hodín (2 večery cez pracovné dni od 18:00 - 21:00 + 1 celý deň cez víkend od 09:00 - 18:00 + domáce úlohy) 1. modul: 15-20 hodín, 2. + 3. modul: 20 hodín

Základy programovania sa naučíš v Jave. V priebehu druhej polovice kurzu si prehĺbiš svoje znalosti na projekte v rámci Back-endu alebo Full-Stacku.(dostupné, ak sa nazbiera viac ako 20 záujemcov).

Základy programovania sa naučíš v Jave. V priebehu druhej polovice kurzu sa môžeš zamerať na Back-end alebo Full-Stack projekt.

Jazyk výuky: Angličtina

Jazyk výuky: Angličtina, slovenčina a/alebo čeština

Štúdijné skupiny s počtom 12-15 ľudí

Štúdijné skupiny s počtom 12-15 ľudí

Čakajú ťa hodiny vedené naživo s mentorom, na ktoré sa môžeš pripojiť odkiaľkoľvek

Čakajú ťa hodiny vedené naživo s mentorom, na ktoré sa môžeš pripojiť odkiaľkoľvek.

Tréningy mäkkých zručností a možnosť koučingu s našimi psychológmi sú súčasťou kurzu.
Viac informácií→

Tréningy mäkkých zručností a možnosť koučingu s našimi psychológmi sú súčasťou kurzu.
Viac informácií→

Automaticky sa staneš súčasťou nášho programu na podporu kariéry a získaš 100% garanciu, že sa ti podarí nájsť si prácu v IT. Viac informácií→

Automaticky sa staneš súčasťou nášho programu na podporu kariéry a získaš 100% garanciu, že sa ti podarí nájsť si prácu v IT. Viac informácií→

Skúšobná doba: Ak si to premyslíš, vrátime ti školné znížené o administratívny poplatok.

Skúšobná doba pozostáva z dvoch týždňov, ktoré budeš mať na splnenie nultej úlohy a jedného týždňa mentorovaného kurzu. Administratívny poplatok je 400 €.

Skúšobná doba: Ak ti kurz nesadne, môžeš z kurzu odísť. Zaplatíš iba administratívny poplatok.

Skúšobná doba pozostáva z dvoch týždňov, ktoré budeš mať na splnenie nultej úlohy a dvoch týždňov mentorovaného kurzu. Administratívny poplatok je 400 €.

Uzávierka prihlášok: 
4. februára 2024

Uzávierka prihlášok:
4. februára 2024

Začiatok kurzu:
18. marca 2024

V rámci kurzu je potrebné absolvovať 20-hodinovú nultú úlohu, na ktorej začneš pracovať 2 týždne pred začiatkom mentorovaného kurzu. Čas si môžeš prispôsobiť podľa vlastných potrieb.

Začiatok kurzu:
18. marca 2024

V rámci kurzu je potrebné absolvovať 20-hodinovú nultú úlohu, na ktorej začneš pracovať 2 týždne pred začiatkom mentorovaného kurzu. Čas si môžeš prispôsobiť podľa vlastných potrieb.

Predpokladaný koniec kurzu:
Máj 2024

Predpokladaný koniec kurzu:
September 2024

od 5000 €

od 6000 €

Naše kurzy Junior programátora si vybralo už viac ako 2200 študentov

Rád sa učím a páčilo sa mi, že počas kurzu sme sa dozvedeli množstvo nových vecí. Vyhovovalo mi aj to, že v prípade, že som bol unavený a potreboval som pauzu, mohol som si ju urobiť kedykoľvek počas dňa podľa seba. A ak som s niečím potreboval pomôcť, k dispozícii boli mentori pripravení pomôcť.
Dominik
Lánik
ServiceNow developer
Accenture
Výhoda Green Fox online kurzu na skrátený úväzok je, že môžem byť doma a mať svoje zázemie - dva monitory + notebook, externú klávesnicu a myš. Práve to mi veľmi uľahčuje prácu. Výhodou je tiež to, že človek nie je nútený sústrediť sa 100% času - ak teda v tom čase neprebieha intenzívna výučba, nie je problém si čas prispôsobiť na mieru.
Matěj
Drbohlav
Java Developer
Bileto
Myšlienka, že to robím pre seba a svoju budúcnosť, ma hnala vpred. Má to zmysel a som naozaj vďačná, že som sa na pár mesiacov zaprela, zvládla to a dnes mám skvelú prácu, super kolektív a hlavne to, čo robím, ma naozaj baví.
Ema
Ondrušková
Integrations Engineer
Luigi's Box
S programovaním som nemal pred kurzom žiadne skúsenosti a samoštúdium mi pripadlo ako zbytočná strata času, keďže som netušil, s čím začať. A tak som sa prihlásil do bootcampu od Green Fox Academy, kde mi po skončení kurzu pomohli s hľadaním práce.
Dušan
Machala
React developer
Sygic
Chcela som sa učiť niečo nové, kde by som využila svoju kreativitu. Bootcamp sa mi veľmi páčil, a to aj napriek tomu, že bol veľmi náročný. Všetko bolo pre mňa nové a učeniu som musela venovať všetok môj voľný čas. Aj napriek jeho náročnosti budem naň veľmi rada spomínať.
Andrea
Malinová
Advanced App Engineering Sr Analyst
Accenture
Programovanie ma vždy fascinovalo a priťahovalo. Najprv som uvažovala, že sa naučím programovať sama z online kurzov na internete. Lenže vôbec som netušila, kde mám začať. Potrebovala som vedenie, naučiť sa rozlišovať čo je dôležité a získať skúsenosti, aby som uspela v odbore. A tak dostal zelenú bootcamp od Green Fox Academy.
Barbora
Beňová
ServiceNow developerka
Accenture
Začal som hľadať spôsob, ako sa to naučiť programovať čo najlepšie. Googlil som rôzne alternatívy a našiel som Green Fox Academy. Keď som uvidel kurz, ktorý prebieha naživo s mentormi a má vyše 600 hodín, povedal som si, že idem do toho. Som rád, že som urobil rozhodnutie zmeniť svoju kariéru, práca programátora ma naozaj baví.
Vladimír
Musil
Android developer
365.bank
Spôsob výuky Green Fox Academy je oveľa lepší ako ten klasický školský, kedy sa musí človek doma naučiť naspamäť šialené množstvo učiva a potom to napíše do jedného testu na papier. To v Green Fox Academy sa človeku učí celý čas za pochodu. Bolo to super. Tento štýl sa mi veľmi páčil a vyhovoval mi.
Daniel
Kolek
Backend Developer
PBK Technology
Týmto kurzom som nahradila vysokú školu. Ak niekomu nesedí klasické školstvo, toto môže byť dobrá alternatíva a cesta. Pre niekoho jednoducho nemá zmysel, aby strácal roky na vysokej škole len preto, aby mal titul a potom si hľadal dlhodobo prácu.
Jana
Olšanská
Web Application Developer
Vettvangur

Aká technológia je pre teba ideálna?

Pozri sa na náš kariérny kompas!

Otestuj sa

Ako sa pripraviť na štúdium v Green Foxe?

Stiahni si zadarmo náš e-book!

Stiahnuť

Našim absolventom sa to podarilo.
Aj ty si nakóduj svoju budúcnosť.

Nájsť si prácu po kurze trvalo našim absolventom v priemere 2-3 mesiace.

S 3-ročnými skúsenosťami s programovaním môžeš dosiahnuť úroveň mediora.

Priemerný plat absolventov hneď po skončení kurzu dosiahol 1600 - 1700 € v hrubom.

Presvedčili sme ťa?
Staň sa aj ty programátorom/kou!

Učebné osnovy

Kurz sa skladá z 3 modulov a je postavený na technológii Java. Vedomosti si môžeš prehľbiť v špecializácii na Back-End, Full-Stack alebo Dátový inžiniering. Viac o týchto kariérnych cestách a to, čo sa naučíš v našom bootcampe, sa dozvieš kliknutím na tlačidlo s danou špecializáciou.

Online Super intenzívny kurz

Hlavná technológia:
Java

Možné kariérne cesty:

Online Večerný / víkendový kurz

Hlavná technológia:
Java

Možné kariérne cesty:

Back-end

Full-Stack

Podrobné témy Prípravného modulu
Prípravný modul sa zameriava na základné pojmy implementácie algoritmov pri používaní programovacích jazykov. Študenti sa v ňom zoznámia so všetkými potrebnými nástrojmi na vytváranie programov, vrátane editorov, IDE, príkazových riadkov, nástrojov pre AI co-programátorov a systémov pre správu verzií, ako je Git. Učebný plán je zameraný na univerzálne stavebné bloky programovacích jazykov, ako sú výrazy, cykly, podmienky, funkcie a dátové štruktúry. Na konci modulu by mali byť študenti schopní vytvoriť jednoduchú 2D grafickú hru, ktorá sa skladá z bludiska vytvoreného z dlaždíc a postavy, ktorú je možné ovládať pomocou klávesnice.

V tomto module je zavedené využívanie nástrojov umelej inteligencie (AI). Účastníci kurzu sa ich učia používať na vysvetľovanie, reflektovanie a potenciálne zlepšovanie svojho kódu. Začínajú efektívne klásť programovacie otázky nástrojom spolupracujúcim s umelou inteligenciou a využívajú ich na rýchle vytváranie automatizovaných testov.

V tomto module sa naučíš základy programovacieho jazyka, ktorý je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších na svete. Java poskytuje pevný základ pre neskorší vývoj na strane servera (Back-end), Androidu alebo na platforme Salesforce. So znalosťami Javy sa však môžeš vybrať akýmkoľvek iným smerom.

Hlavné témy:

 • Príkazový riadok
 • Verzovanie
 • Základy HTML a CSS
 • Editory
 • Git, GitHub
 • Výrazy
 • Riadiace toky
 • Funkcie
 • Dátové štruktúry
 • Spracovanie súborov
 • Moduly a ich využitie
 • Testovanie jednotiek
 • Vykresľovanie objektov
 • Objektové programovanie
 • Herný projekt
Podrobné témy Orientačného modulu
V nadväznosti na to, čo si sa naučil/a v predchádzajúcom module, sa pustíš do praktického vývoja webu na strane servera. V tomto module začneš používať nástroje a metódy, ktoré sa objavujú v reálnom svete vývojárov.

Spring, jeden z najpopulárnejších aplikačných rámcov/frameworkov pre vývoj Java aplikácií, ti pomôže naučiť sa základy vytvárania Back-end aplikácií, ktoré bežia na serveri. Predstavuje dobrý základ pre back-endový, Androidový vývoj a DevOps. Na konci tohto modulu budeš schopný/á vytvoriť interaktívnu webovú aplikáciu, ktorú bude možné pripojiť k databáze.

Hlavné témy:

 • Java streamy, lambda výrazy
 • Gradle
 • SQL
 • Spring Boot
 • Thymeleaf
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Bootstrap
 • Docker
Podrobné témy Projektového modulu
V poslednej časti kurzu sú študenti rozdelení do 3 až 4-členných tímov. Skupiny pracujú na zadaných projektoch, ktoré musia zvládnuť a vytvoriť do konca projektového modulu. Účastníci kurzu sa učia technológie postupne samostatne v praxi. K dispozícii majú však mentorov. Tí im ochotne pomôžu či poradia. S našimi partnerskými firmami vždy vopred konzultujeme technológie, ktoré aktuálne využívajú a následne ich zaraďujeme do našich projektov.

Tieto projekty sú vyvíjané v JavaScripte od začiatku až po koniec, a to ako na strane servera, tak na strane klienta. Pomáhajú tak študentom získavať znalosti z obidvoch strán vývoja. Okrem toho sa v tejto fáze používajú nástroje umelej inteligencie (AI), ktoré sú používané na úrovni projektu: aplikácie majú byť integrované s ChatGPT, aby umožnili chatovanie s „ľudskou” interakciou.

Hlavné témy:

 • Angular 2+/ React
 • Async structures
 • Advanced DOM
 • Token Based Authentication
 • Databázové štruktúry
 • Priebežná integrácia
 • Design Patterns
 • REST API
 • Unit/Integration testing

Húli komunita - interná komunita vývojárov po kurze!

Po absolvovaní kurzu a predtým, ako začneš svoju prvú prácu ako junior programátor/ka, sa môžeš počas 10 týždňov pripojiť ku Hulí komunite. Tá funguje ako open-source projekt, kde si každý môže vybrať, na akých úlohách chce pracovať. K dispozícii nie je mentor, ako to bolo v rámci projektového modulu, avšak po spracovaní úlohy, môže člen komunity požiadať ostatných členov o kontrolu.

Tu zažiješ skutočné prostredie ako na pracovisku, a vyskúšaš, aké sú každodenné radosti a starosti IT profesionála.

Back-end

Podrobné témy Prípravného modulu
Prípravný modul sa zameriava na základné pojmy implementácie algoritmov pri používaní programovacích jazykov. Študenti sa v ňom zoznámia so všetkými potrebnými nástrojmi na vytváranie programov, vrátane editorov, IDE, príkazových riadkov, nástrojov pre AI co-programátorov a systémov pre správu verzií, ako je Git. Učebný plán je zameraný na univerzálne stavebné bloky programovacích jazykov, ako sú výrazy, cykly, podmienky, funkcie a dátové štruktúry. Na konci modulu by mali byť študenti schopní vytvoriť jednoduchú 2D grafickú hru, ktorá sa skladá z bludiska vytvoreného z dlaždíc a postavy, ktorú je možné ovládať pomocou klávesnice.

V tomto module je zavedené využívanie nástrojov umelej inteligencie (AI). Účastníci kurzu sa ich učia používať na vysvetľovanie, reflektovanie a potenciálne zlepšovanie svojho kódu. Začínajú efektívne klásť programovacie otázky nástrojom spolupracujúcim s umelou inteligenciou a využívajú ich na rýchle vytváranie automatizovaných testov.

V tomto module sa naučíš základy programovacieho jazyka, ktorý je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších na svete. Java poskytuje pevný základ pre neskorší vývoj na strane servera (Back-end), Androidu alebo na platforme Salesforce. So znalosťami Javy sa však môžeš vybrať akýmkoľvek iným smerom.

Hlavné témy:

 • Príkazový riadok
 • Verzovanie
 • Základy HTML a CSS
 • Editory
 • Git, GitHub
 • Výrazy
 • Riadiace toky
 • Funkcie
 • Dátové štruktúry
 • Spracovanie súborov
 • Moduly a ich využitie
 • Testovanie jednotiek
 • Vykresľovanie objektov
 • Objektové programovanie
 • Herný projekt
Podrobné témy Orientačného modulu
V nadväznosti na to, čo si sa naučil/a v predchádzajúcom module, sa pustíš do praktického vývoja webu na strane servera. V tomto module začneš používať nástroje a metódy, ktoré sa objavujú v reálnom svete vývojárov.

Spring, jeden z najpopulárnejších aplikačných rámcov/frameworkov pre vývoj Java aplikácií, ti pomôže naučiť sa základy vytvárania Back-end aplikácií, ktoré bežia na serveri. Predstavuje dobrý základ pre back-endový, Androidový vývoj a DevOps. Na konci tohto modulu budeš schopný/á vytvoriť interaktívnu webovú aplikáciu, ktorú bude možné pripojiť k databáze.

Hlavné témy:

 • Java streamy, lambda výrazy
 • Gradle
 • SQL
 • Spring Boot
 • Thymeleaf
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Bootstrap
 • Docker
Podrobné témy Projektového modulu
V poslednej časti kurzu sú študenti rozdelení do 3 až 4-členných tímov. Skupiny pracujú na zadaných projektoch, ktoré musia zvládnuť a vytvoriť do konca projektového modulu. Účastníci kurzu sa učia technológie postupne samostatne v praxi. K dispozícii majú však mentorov. Tí im ochotne pomôžu či poradia. S našimi partnerskými firmami vždy vopred konzultujeme technológie, ktoré aktuálne využívajú a následne ich zaraďujeme do našich projektov.

Tieto projekty sú back-endové, v C# alebo Jave. Okrem toho sa v tejto fáze používajú nástroje umelej inteligencie (AI), ktoré sú používané na úrovni projektu: aplikácie majú byť integrované s ChatGPT, aby umožnili chatovanie s „ľudskou” interakciou.

Hlavné témy:

 • Token Based Authentication
 • Async structures
 • Komplexné databázové štruktúry
 • Migrácie
 • Hosting
 • Priebežná integrácia
 • Design Patterns
 • REST API
 • Unit/Integration testing

Húli komunita - interná komunita vývojárov po kurze!

Po absolvovaní kurzu a predtým, ako začneš svoju prvú prácu ako junior programátor/ka, sa môžeš počas 10 týždňov pripojiť ku Hulí komunite. Tá funguje ako open-source projekt, kde si každý môže vybrať, na akých úlohách chce pracovať. K dispozícii nie je mentor, ako to bolo v rámci projektového modulu, avšak po spracovaní úlohy, môže člen komunity požiadať ostatných členov o kontrolu.

Tu zažiješ skutočné prostredie ako na pracovisku, a vyskúšaš, aké sú každodenné radosti a starosti IT profesionála.

DevOps

Podrobné témy Prípravného modulu
Prípravný modul sa zameriava na základné pojmy implementácie algoritmov pri používaní programovacích jazykov. Študenti sa v ňom zoznámia so všetkými potrebnými nástrojmi na vytváranie programov, vrátane editorov, IDE, príkazových riadkov, nástrojov pre AI co-programátorov a systémov pre správu verzií, ako je Git. Učebný plán je zameraný na univerzálne stavebné bloky programovacích jazykov, ako sú výrazy, cykly, podmienky, funkcie a dátové štruktúry. Na konci modulu by mali byť študenti schopní vytvoriť jednoduchú 2D grafickú hru, ktorá sa skladá z bludiska vytvoreného z dlaždíc a postavy, ktorú je možné ovládať pomocou klávesnice.

V tomto module je zavedené využívanie nástrojov umelej inteligencie (AI). Účastníci kurzu sa ich učia používať na vysvetľovanie, reflektovanie a potenciálne zlepšovanie svojho kódu. Začínajú efektívne klásť programovacie otázky nástrojom spolupracujúcim s umelou inteligenciou a využívajú ich na rýchle vytváranie automatizovaných testov.

V tomto module sa naučíš základy programovacieho jazyka, ktorý je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších na svete. Java poskytuje pevný základ pre neskorší vývoj na strane servera (Back-end), Androidu alebo na platforme Salesforce. So znalosťami Javy sa však môžeš vybrať akýmkoľvek iným smerom.

Hlavné témy:

 • Príkazový riadok
 • Verzovanie
 • Základy HTML a CSS
 • Editory
 • Git, GitHub
 • Výrazy
 • Riadiace toky
 • Funkcie
 • Dátové štruktúry
 • Spracovanie súborov
 • Moduly a ich využitie
 • Testovanie jednotiek
 • Vykresľovanie objektov
 • Objektové programovanie
 • Herný projekt
Podrobné témy Orientačného modulu
V orientačnom module prenikneš hlbšie do tajov technológií. V nadväznosti na to, čo si sa naučil/a v predchádzajúcom module, sa teraz pustíš do praktického vývoja webových aplikácií na strane klienta, serveru alebo pomocou low-code platforiem. V orientačnom module budeš pracovať s nástrojmi a metódami, ktoré sa bežne využívajú v priemyselných projektoch.

Spring je jedným z najpoužívanejších webových frameworkov Javy a vďaka nemu si osvojíš základy vývoja back-endových aplikácií, ktoré bežia na strane servera. Je dobrým základom nielen pre back-endový vývoj, ale aj pre Android či DevOps. Na konci tohto modulu budeš schopný/á vytvoriť interaktívnu webovú aplikáciu, ktorú bude možné pripojiť k databáze.

Hlavné témy:

 • Java streamy, lambda výrazy
 • Gradle
 • SQL
 • Spring Boot
 • Thymeleaf
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Bootstrap
 • Docker
Podrobné témy Projektového modulu
V poslednej časti kurzu sú študenti rozdelení do 3 až 4-členných tímov. Skupiny pracujú na zadaných projektoch, ktoré musia zvládnuť a vytvoriť do konca modulu. Účastníci kurzu sa učia technológie samostatne pri práci. Majú však k dispozícii mentorov. Tí im ochotne kedykoľvek pomôžu či poradia. S našimi partnerskými firmami vždy vopred konzultujeme technológie, ktoré aktuálne využívajú a následne ich začleňujeme do našich projektov.

Tímy so špecializáciou na DevOps sú zodpovedné za nastavenie testovacieho prostredia a prevádzku aplikácií. Očakáva sa od nich, že sa zoznámia s hostingovými službami a so všetkými nástrojmi, ktoré sa v rámci hostingu a monitorovania aplikácií či služieb používajú. Okrem toho sa v tejto fáze používajú nástroje umelej inteligencie (AI), ktoré sú používané na úrovni projektu: aplikácie majú byť integrované s ChatGPT, aby umožnili chatovanie s „ľudskou” interakciou.

Hlavné témy:

 • AWS
 • EC2
 • EBS
 • S3
 • Docker
 • Logovanie
 • Monitoring
 • Jenkins
 • Kontinuálne (CI)
 • Kanály nasadenia (CD)

Húli komunita - interná komunita vývojárov po kurze!

Po absolvovaní kurzu a predtým, ako začneš svoju prvú prácu ako junior programátor/ka, sa môžeš počas 10 týždňov pripojiť ku Hulí komunite. Tá funguje ako open-source projekt, kde si každý môže vybrať, na akých úlohách chce pracovať. K dispozícii nie je mentor, ako to bolo v rámci projektového modulu, avšak po spracovaní úlohy, môže člen komunity požiadať ostatných členov o kontrolu.

Tu zažiješ skutočné prostredie ako na pracovisku, a vyskúšaš, aké sú každodenné radosti a starosti IT profesionála.

Salesforce platform fejlesztő tematika

Részletes Alapozó modul tematika
Ebben a szakaszban elsajátíthatod egy adott programozási nyelven az algoritmusok megvalósításának alapjait. Az Alapozó modulban megtanulhatod a modern programok készítéséhez szükséges eszközök használatát (pl. editorok, IDE-k, parancssor és verziókezelő rendszerek, mint a Git.) A tananyag nyelvfüggetlen módon tanítja meg a programozási nyelvek alapvető építőelemeit (kifejezések, ciklusok, feltételek, függvények és adatstruktúrák). A modul végére önállóan képes leszel egy olyan kétdimenziós játékot írni, ahol a billentyűzeted segítségével tudsz mozgatni egy karaktert.

Az alapokat Java nyelven sajátíthatod el. A Java az egyik legnépszerűbb nyelv a világon, ezért nagyon jó kezdés ezen keresztül megismerni a programozás és a technológia világát.

Főbb témakörök:

 • Parancssor
 • Verziókezelés
 • HTML és CSS alapok
 • Editorok
 • Git, GitHub
 • Kifejezések
 • Vezérlési szerkezetek
 • Függvények
 • Adatstruktúrák
 • Fájlkezelés
 • Unit tesztelés
 • Rajzolás
 • Objektumorientált programozás
 • Játék projekt
Részletes Orientációs modul tematika
Ebben a szakaszban mélyebben megismerkedhetsz egy adott technológiával. Az előző modulban tanultakra építve bevezetünk a webfejlesztés kliens- vagy szerveroldali fejlesztésébe, illetve a platform-alapú fejlesztésbe. Itt már elkezdesz olyan eszközöket és metódusokat használni, amik valós ipari projektekben is megjelennek.

Tanulj meg egyedi fejlesztéssel bővíteni egy meglévő platformot, beleértve a platform illesztését meglévő üzleti folyamatokhoz és integráció kialakítását meglévő rendszerekkel.

Főbb témakörök online szuperintenzív képzés esetén:

 • Haladó HTML és CSS
 • CSS Grid
 • DOM
 • SQL
 • REST
 • Callback
 • Platform-alapú fejlesztés és adminisztráció 

Főbb témakörök on-campus szuperintenzív esetén:

 • Haladó HTML és CSS
 • SQL
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Platform-alapú fejlesztés és adminisztráció  
Részletes Projekt modul tematika
A képzés utolsó szakaszában 3-4 fős csapatban egy hosszabb projekten dolgozol, amit a modul végére kell teljesíteni. A Projekt modulban az útmutatásunk segítségével, de már magadtól kell elsajátítanod új technológiákat. A modul végére junior programozói szintre juthatsz el, és belevághatsz IT karrieredbe.

Ezek a projektek Salesforce platformon való fejlesztéssel foglalkoznak, konkrét fejlesztési kihívások megoldásán keresztül.

Főbb témakörök:

 • Agilis szoftverfejlesztés
 • Biztonsági funkciók, autentikáció és autorizáció
 • Jelentések és adatvizualizáció
 • Munkafolyamatok automatizálása
 • Adatok importálása és feldolgozása
 • Változáskövetés és release folyamat

Húli Community - Belső fejlesztési közösség a képzés után!

A kurzus befejezése után, az új munkahelyed megtalálásáig további 10 hétig lehetőséged van belső fejlesztési közösségünkben, a Húli Communityben egy valós projekt fejlesztésébe bekapcsolódva tovább mélyíteni a tudásodat. Itt olyan körülményekkel találkozhatsz majd, amilyenek a jövőbeni munkahelyeden fogsz, ezáltal átélheted, milyen nehézségek várnak rád a mindennapokban.

ServiceNow platform fejlesztő tematika

Részletes Alapozó modul tematika
Ebben a szakaszban elsajátíthatod egy adott programozási nyelven az algoritmusok megvalósításának alapjait. Az Alapozó modulban megtanulhatod a modern programok készítéséhez szükséges eszközök használatát (pl. editorok, IDE-k, parancssor és verziókezelő rendszerek, mint a Git.) A tananyag nyelvfüggetlen módon tanítja meg a programozási nyelvek alapvető építőelemeit (kifejezések, ciklusok, feltételek, függvények és adatstruktúrák). A modul végére önállóan képes leszel egy olyan kétdimenziós játékot írni, ahol a billentyűzeted segítségével tudsz mozgatni egy karaktert.

Az objektumorientált programozás alapjait Java vagy Typescript (Microsoft által fejlesztett, JavaScript alapú programozási nyelv) használatán keresztül mutatjuk be. Mindkét nyelv jó alapot jelent a ServiceNow platform fejlesztői karrierúthoz: a Java az egyik legnépszerűbb nyelv a világon, míg JavaScript nyelvvel talán a legkönnyebb elkezdeni a programozás alapjainak elsajátítását.

Főbb témakörök:

 • Parancssor
 • Verziókezelés
 • HTML és CSS alapok
 • Editorok
 • Git, GitHub
 • Kifejezések
 • Vezérlési szerkezetek
 • Függvények
 • Adatstruktúrák
 • Fájlkezelés
 • Unit tesztelés
 • Rajzolás
 • Objektumorientált programozás
 • Játék projekt
Részletes Orientációs modul tematika
Ebben a szakaszban mélyebben megismerkedhetsz egy adott technológiával. Az előző modulban tanultakra építve bevezetünk a webfejlesztés kliens- vagy szerveroldali fejlesztésébe, illetve a platform-alapú fejlesztésbe. Itt már elkezdesz olyan eszközöket és metódusokat használni, amik valós ipari projektekben is megjelennek.

Tanulj meg egyedi fejlesztéssel bővíteni egy meglévő platformot, beleértve a platform illesztését meglévő üzleti folyamatokhoz és integráció kialakítását meglévő rendszerekkel.

Főbb témakörök online szuperintenzív képzés esetén:

 • Haladó HTML és CSS
 • CSS Grid
 • DOM
 • SQL
 • REST
 • Callback
 • Platform-alapú fejlesztés és adminisztráció 

Főbb témakörök on-campus szuperintenzív esetén:

 • Haladó HTML és CSS
 • SQL
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Platform-alapú fejlesztés és adminisztráció  
Részletes Projekt modul tematika
A képzés utolsó szakaszában 3-4 fős csapatban egy hosszabb projekten dolgozol, amit a modul végére kell teljesíteni. A Projekt modulban az útmutatásunk segítségével, de már magadtól kell elsajátítanod új technológiákat. A modul végére junior programozói szintre juthatsz el, és belevághatsz IT karrieredbe.

Ezek a projektek ServiceNow platformon való fejlesztéssel foglalkoznak, konkrét fejlesztési kihívások megoldásán keresztül.

Főbb témakörök:

 • Agilis szoftverfejlesztés
 • Biztonsági funkciók, autentikáció és autorizáció
 • Jelentések és adatvizualizáció
 • Munkafolyamatok automatizálása
 • Adatok importálása és feldolgozása
 • Változáskövetés és release folyamat

Húli Community - Belső fejlesztési közösség a képzés után!

A kurzus befejezése után, az új munkahelyed megtalálásáig további 10 hétig lehetőséged van belső fejlesztési közösségünkben, a Húli Communityben egy valós projekt fejlesztésébe bekapcsolódva tovább mélyíteni a tudásodat. Itt olyan körülményekkel találkozhatsz majd, amilyenek a jövőbeni munkahelyeden fogsz, ezáltal átélheted, milyen nehézségek várnak rád a mindennapokban.

Dátové inžinierstvo

Podrobné témy Prípravného modulu
Prípravný modul sa zameriava na základné pojmy implementácie algoritmov pri používaní programovacích jazykov. Študenti sa v ňom zoznámia so všetkými potrebnými nástrojmi na vytváranie programov, vrátane editorov, IDE, príkazových riadkov, nástrojov pre AI co-programátorov a systémov pre správu verzií, ako je Git. Učebný plán je zameraný na univerzálne stavebné bloky programovacích jazykov, ako sú výrazy, cykly, podmienky, funkcie a dátové štruktúry. Na konci modulu by mali byť študenti schopní vytvoriť jednoduchú 2D grafickú hru, ktorá sa skladá z bludiska vytvoreného z dlaždíc a postavy, ktorú je možné ovládať pomocou klávesnice.

V tomto module je zavedené využívanie nástrojov umelej inteligencie (AI). Účastníci kurzu sa ich učia používať na vysvetľovanie, reflektovanie a potenciálne zlepšovanie svojho kódu. Začínajú efektívne klásť programovacie otázky nástrojom spolupracujúcim s umelou inteligenciou a využívajú ich na rýchle vytváranie automatizovaných testov.

V tomto module sa naučíš základy programovacieho jazyka, ktorý je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších na svete. Java poskytuje pevný základ pre neskorší vývoj na strane servera (Back-end), Androidu alebo na platforme Salesforce. So znalosťami Javy sa však môžeš vybrať akýmkoľvek iným smerom.

Hlavné témy:

 • Príkazový riadok
 • Verzovanie
 • Základy HTML a CSS
 • Editory
 • Výrazy
 • Riadiace toky
 • Funkcie
 • Dátové štruktúry
 • Spracovanie súborov
 • Moduly a ich využitie
 • Testovanie jednotiek
 • Vykresľovanie objektov
 • Objektové programovanie
 • Herný projekt
 • Github
Podrobné témy Orientačného modulu
V nadväznosti na to, čo si sa naučil/a v predchádzajúcom module, sa pustíš do praktického vývoja webu na strane servera. V tomto module začneš používať nástroje a metódy, ktoré sa objavujú v reálnom svete vývojárov.

Budeš vytvárať dátové reťazce, ktoré zhromažďujú dáta z rôznych zdrojov, vrátane databáz, tabuliek a ďalších aplikácií a potom dáta transformujú, aby bolo možné vytvárať analýzy, zostavy a prediktory.

Főbb témakörök on-campus szuperintenzív esetén:

 • Haladó HTML és CSS
 • SQL
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Platform-alapú fejlesztés és adminisztráció  

Hlavné témy:

 • REST
 • Pokročílé SQL
 • NoSQL databázy
 • Nástroje pre Big Data
 • Nástroje pre automatizácie pracovných postupov
 • Základy vývoja webu
Podrobné témy Projektového modulu
V poslednej časti kurzu sú študenti rozdelení do 3 až 4-členných tímov. Skupiny pracujú na zadaných projektoch, ktoré musia zvládnuť a vytvoriť do konca modulu. Účastníci kurzu sa učia technológie samostatne pri práci. Majú však k dispozícii mentorov. Tí im ochotne kedykoľvek pomôžu či poradia. S našimi partnerskými firmami vždy vopred konzultujeme technológie, ktoré aktuálne využívajú a následne ich začleňujeme do našich projektov.

Tieto projekty sa zameriavajú na vytváranie dátových reťazcov pomocou cloudových technológií, Pythonu a nástrojov pre automatizáciu Workflow a učia sa používať nástroje pre vizualizáciu dát. Okrem toho sa v tejto fáze používajú nástroje umelej inteligencie (AI), ktoré sú používané na úrovni projektu: aplikácie majú byť integrované s ChatGPT, aby umožnili chatovanie s „ľudskou” interakciou.

Hlavné témy:

 • Agilný vývoj
 • Python
 • Nástroje pre Big Data
 • Workflow automation tools
 • Cloud technológie
 • Techniky pre vizualizaciu dát

Húli komunita - interná komunita vývojárov po kurze!

Po absolvovaní kurzu a predtým, ako začneš svoju prvú prácu ako junior programátor/ka, sa môžeš počas 10 týždňov pripojiť ku Hulí komunite. Tá funguje ako open-source projekt, kde si každý môže vybrať, na akých úlohách chce pracovať. K dispozícii nie je mentor, ako to bolo v rámci projektového modulu, avšak po spracovaní úlohy, môže člen komunity požiadať ostatných členov o kontrolu.

Tu zažiješ skutočné prostredie ako na pracovisku, a vyskúšaš, aké sú každodenné radosti a starosti IT profesionála.

Školenie, možnosti koučingu

Dnes sa vývojár bez mäkkých zručností nezaobíde

Počas kurzu sa zameriavame nielen na programovanie, ale veľký dôraz kladieme aj na rozvoj mäkkých zručností (soft skills) ako napr. komunikačné a prezentačné schopnosti, zvládanie stresu, spolupráca a tímová hra
Považujeme za dôležité aj to, aby naši študenti našli svoje miesto na budúcom pracovisku jednoducho, takže s každou skupinou pracuje špecializovaný psychológ. Počas celého kurzu sa študenti zúčastňujú školení a individuálnych/tímových koučingových sedení, plus vždy v piatok informujú o svojich súčasných vedomostiach formou prezentácií.

Naši psychológovia

Ivana
Organizačný psychológ, Trenér, Coach
logo linkedinlogo github

Všeobecné informácie o našich kurzoch

A képzés végére junior szintű programozói tudást szerzel, valamint sok-sok gyakorlatot valós projekteken és különböző technológiákban. Végzett hallgatóink az alábbi területeken helyezkednek el:
Backend
Frontend
Desktop
DevOps
Full-Stack
Mobile
Embedded
Data Science
Quality Assurance

MILYEN HOSSZÚ A PROGRAM?
A képzés teljes hossza nettó 4 hónap, plusz 2 hét szünet. (Heti 5 nap, napi 8 óra, hétfőtől péntekig)

MENNYI IDŐT VESZ IGÉNYBE?
A képzés időtartama alatt szinte mindet. :) Nem kertelünk: ha négy hónap alatt szoftverfejlesztővé szeretnél válni, akkor az komoly elköteleződést jelent. Az oktatás maga hétköznapokon reggel 9 és délután 6 óra között zajlik, viszont sokszor előfordul majd, hogy az iskolai munka otthoni előkészületeket kíván meg.

A képzés mentori keretrendszerű oktatási formában zajlik. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy csupán az órák 10 százaléka lesz klasszikus előadás, a többi mentorok által vezetett csoportmunka. A képzés teljes időtartama alatt feladatok megoldásával folyik majd a tanulás. Az első két hónapban bevezető, gyakorló jellegű feladatokkal dolgozik a csoport, az utolsó két hónapban pedig a partnercégektől kapott valós projektekből vett mintaprojekteken.


A képzés folyamán azonban nemcsak a kódolásra koncentrálunk, hanem nagy hangsúlyt fektetünk az olyan soft skillek fejlesztésére is, mint a kommunikációs és prezentációs készség, illetve az együttműködés, csapatjáték. Fontosnak tartjuk, hogy hallgatóink könnyedén megállják a helyüket jövőbeni munkahelyükön, ezért két, teljes állásban erre dedikált szervezetpszichológus foglalkozik velük.

A kurzus teljes hossza alatt tréningeken és coaching alkalmakon vesznek részt, illetve péntekenként egyéni és csoportos prezentációk keretében számolnak be a mentoroknak és a partnereinknek az aktuálisan elsajátított tudásukról.

Képzéseink néhány havonta indulnak, neked pedig mindig az aktuálisan soron következőre van lehetőséged jelentkezni.

A következő kurzus indulása: 2018. május 7.
Jelentkezési határidő: 2018. március 25.

Felvételi eredmények: pár nappal a felvételi utolsó lépcsője után, legkésőbb április 6-ig

A felvétel folyamatosan zajlik, tehát minél hamarabb jelentkezel, annál nagyobb esélyed van bekerülni! ;)

HOL LESZ AZ OKTATÁS?
1062 Budapest Andrássy út 66., 2. és 3. emelet

HÁNY FŐT VESZÜNK FEL?
Egy tanulócsoport létszáma 15-21 fő.
Egy kurzus alkalmával 3 csoportot indítunk.

A képzésben való részvételnek nincsen semmilyen klasszikus képzési előfeltétele. Az egyetlen dolog, ami nélkül biztosan nem tudunk felvenni, az az ANGOLTUDÁS.​

Miért fontos ez?

Azért, mert a képzés tananyagának nagy része angol nyelven érhető el, illetve péntekenként a demók/prezentációk is angol nyelven zajlanak. A nyelvvizsga nem kötelező.
Ami előnyt jelenthet a felvételinél, de nem kritérium: ha már van egy diplomád, legyen az bármilyenha már próbálkoztál önállóan kódolással, esetleg részt vettél valamilyen online kurzuson ... és fontos, hogy életkori határ nincs. :)

A képzés sikeres elvégzése után segítünk munkát találni. Az elhelyezkedésre nem vállalunk garanciát, de aggodalomra semmi ok: a nálunk végzettek 96%-a programozóként dolgozik! Jó, ha tudod: a partnercégeinknél ugyanazon a felvételi folyamaton mennek végig a hallgatóink, mint a bármely más iskolapadból érkező juniorok.

A Green Fox Academy által kiállított oklevelet, amely igazolja majd, hogy sikeresen megfeleltél a kurzus követelményeinek, és letetted a záróvizsgát. Fontos tudnod: a képzés nem államilag akkreditált, így nem állíthat ki akkreditált bizonyítványt. Ezen nem is tervezünk változtatni, mert az akkreditációs folyamat nem tenné lehetővé, hogy mindig a legfrissebb technológiákat taníthassuk nektek. Mi abban hiszünk, hogy a megszerzett tudás igazi értékét az mutatja, hogy legkiválóbb hallgatóink azonnali munkalehetőséghez juthatnak.

1. Aké vedomosti môžeš získať?

Na konci kurzu získaš znalosti programovania na junior úrovni, ako aj praxe s technológiou Java. V druhej polovici kurzu máš možnosť sa špecializovať na Back-End, Full-Stack alebo Dátový inžiniering.

2. Prečo programovanie?

V dôsledku rýchleho technologického pokroku sú programátori vyhľadávaní nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Kódovanie sa pomaly stáva základnou zručnosťou podobnou angličtine. Keď sa pozrieme na kariérne cesty, ktoré sú najviac dostupné pre absolventov kurzov Green Fox Academy, veľký dopyt je po Java vývojároch.

Podľa nášho názoru sa programovať môže naučiť ktokoľvek. A tí najoddanejší sa za pár mesiacov dostanú na úroveň, v rámci ktorej môžu získať viac než len dobre platenú prácu.

3. Ako prebieha výberové konanie?

Ak chceš začať študovať v našom kurze, budeš musieť prejsť štvorstupňovým prijímacím procesom, ktorý trvá približne 2 týždne. Tento proces je nutný, keďže do kurzu chceme prijať len tých kandidátov, o ktorých si sami myslíme, že ho budú schopní absolvovať. Je dôležité, že zrušenie prihlášky doporučujeme len na konci procesu, a to na základe konečných výsledkov prijímacieho konania. Viac informácií.

1. Prihlásenie
Ak si sa rozhodol/la zmeniť svoj život, podaj svoju prihlášku! Je to len pár kliknutí. :)

2. Kognitívne hry
Ďalším krokom výberového konania je kognitívny test, ktorý sa skladá z dvoch zábavných hier. Vďaka nim vieme zistiť napríklad to, ako uvažuješ, učíš sa a vieš riešiť problémy. Budeš potrebovať dobré pripojenie na internet, počítač s myšou a miesto, kde sa budeš môcť sústrediť. Všetky pokyny ako na to ti pošleme e-mailom (nezabudni si skontrolovať spam a reklamy). Samotný test trvá maximálne 20 minút.

3. Rozhovor
Krátko po videorozhovore a online teste ťa budeme informovať, či si postúpil/a do ďalšieho kola. Ak áno, pozveme ťa na 30-minútový online rozhovor s našim psychológom, pretože by sme ťa chceli spoznať aspoň virtuálne.

4. Online simulácia
Ak si zvládol/a aj pohovor, zostáva už len jeden krok. Je to približne 1-hodinová skupinová online simulácia, počas ktorej sledujeme digitálnu gramotnosť online žiadateľov. O tom, či sme ťa prijali, ti dáme vedieť pár dní od skončenia posledného kroku výberka. Ak patríš medzi najlepších, ktorým sa podarilo prejsť výberovým procesom, postaráme sa o papierovanie a budeme sa na teba tešiť. Veľa šťastia!

4. Akou metodikou učíme?

Našim cieľom v Green Fox Academy je vytvoriť také prostredie, v ktorom budeš pracovať aj v budúcnosti. Naši študenti pracujú v prvej polovici kurzu na praktických úlohách a v druhej polovici sa podieľajú na vývoji komplexnejších projektov.

Školenie má formu mentorského systému. V praxi to znamená, že iba 10% času stráveného na odbornej príprave je klasická prednáška, ostatný čas patrí individuálnej a skupinovej práci pod vedením našich mentorov.

Používame metodiku tzv. obrátenej a zmiešanej výučby, čo znamená, že tradičné metódy výučby sú kombinované s digitálnymi riešeniami. K dispozícii je rozsiahla zbierka videomateriálov, ktoré študenti prechádzajú individuálne, a získané znalosti prejdú aj s mentormi. Následne prebieha individuálna alebo skupinová práca s podporou našich mentorov.

V prípade našich online kurzov používame aplikácie, napr. Zoom, kde je možné zdieľať obrazovku. Po zvyšok času pracujeme v menších skupinkách, kde každá má k dispozícii miestnosť v aplikácii Discord. Tak môžu všetci na vzájomne naživo spolupracovať. Mentor je počas výučby samozrejme k dispozícii. Neustále vyvíjame nielen naše osnovy, ale aj metódu výučby, pretože naším cieľom je, aby naši mentori odovzdávali svoje znalosti študentom čo najefektívnejšie a najdôkladnejšie.

Vytvárame podobné pracovné prostredie ako to, v ktorom sa ocitneš, až nastúpiš po skončení kurzu do zamestnania. V prvej polovici kurzu študenti samostatnejšie pracujú na konkrétnych úlohách a v druhej polovici pracujú na vývoji komplexných projektov v tímoch 4-6 ľudí.

5. Aké predpoklady sú potrebné na vzdelanie?

Neexistujú žiadne klasické podmienky na to, aby si mohol študovať v Green Fox Academy. Jediná vec, ktorú však splniť musíš, je znalosť anglického jazyka.

Prečo je to dôležité? Jazykom kurzu je angličtina, v ktorej sú aj všetky učebné materiály. V kurzoch učia aj slovenskí a českí mentori, takže v prípade individuálnych otázok sa s nimi dohovoríš v rodnom jazyku. Jazyková skúška nie je povinná, pri vstupe si tvoje znalosti preveríme.

Do našich kurzov sa môžeš prihlásiť, aj keď už máš znalosti programovania. Pokiaľ počas výberového konania preukážeš, že máš zodpovedajúce znalosti, dáme ti možnosť nastúpiť do kurzu od druhého, orientačného, modulu.

6. Čo sa stane po kurze?

V našom prípade kurz nekončí skúškou. Po jeho skončení v Green Fox Academy si budeš hľadať prácu snov podľa toho, ako ti to vyhovuje a zároveň ťa s našimi partnerskými firmami prepojíme aj my.

Je dobré vedieť, že štúdium a proces hľadania novej práce trvá pár mesiacov, na čo by si mal/a byť pripravený/á finančne, ale aj psychicky.

Veríme, že s vedomosťami získanými u nás si prácu v IT nájdeš oveľa jednoduchšie, a tak zaručujeme aj úspešnú zmenu kariéry: ak nebudeš pracovať v IT do 6 mesiacov po úspešnom absolvovaní kurzu, vrátime ti 100% školného. Viac informácií nájdeš v študentskej zmluve.

Prečítaj si viac na stránke: Podpora kariéry →

7. Aký druh dokumentu na konci kurzu dostaneš?

Diplom od Green Fox Academy je potvrdením, že si úspešne splnil/a požiadavky kurzu a zložil/a záverečnú skúšku. A čo je dôležité spomenúť, že naše kurzy sú akreditované Ministerstvom školstva ČR, pričom túto výhodu majú aj slovenskí študenti a s ňou aj o 21% nižšie školné. Získaš teda aj Osvedčenie o rekvalifikácii.

8. Môže daná firma zaplatiť za môj kurz školné bez DPH?

Áno: ak ti platí školné firma, lebo ti chcú pomôcť s rekvalifikáciou alebo s edukáciou, alebo si osoba so samostatnou zárobkovou činnosťou ktorá neplatí DPH. Cezhraničné platby medzi spoločnosťami v EÚ nepodliehajú platbe DPH. Za týmto účelom musí daná firma/spoločnosť podpísať zmluvu o prevzatí dlhu s tebou, aj s Green Fox Academy.

Ako prebieha výberové konanie do kurzu?

Výberové konanie má 4 kroky a všetky sa konajú online. Potrebovať budeš počítač, myš, stabilné pripojenie na internet a dobrú náladu. Žiadne predošlé znalosti programovania nie sú potrebné.

Celé výberové konanie ti zaberie maximálne 2 týždne. Záleží na tvojich časových možnostiach i na aktuálnej voľnej kapacite na pohovor/simuláciu.

1. krok - prihlásenie

Ak si pripravený/á naštartovať svoju kariéru, prosíme ťa, vyplň prihlášku.
Prvá vec, ktorú je potrebné urobiť, je povedať nám o sebe pár základných informácií.

2. krok - kognitívny test

Ďalším krokom výberového procesu je kognitívny test. Skladá sa z dvoch hier, ktoré hodnotia, ako premýšľaš, dokážeš sa učiť a postaviť sa k riešeniu problémov. Budeš potrebovať dobré internetové pripojenie, počítač s myšou a miesto vhodné na sústredenie sa. Všetky pokyny dostaneš e-mailom (prosíme ťa, nezabudni si skontrolovať zložku spamu). Samotný test trvá maximálne 20 minút.

3. krok - pohovor

Po úspešnom absolvovaní online testu dostaneš pozvánku na online pohovor. Táto časť je zameraná na testovanie úrovne anglického jazyka a tvojej motivácie. V priebehu kurzu je angličtina dôležitá, keďže v tomto jazyku sú všetky učebné materiály a potrebovať ju budeš aj pri práci programátora. Nemusíš sa však obávať, nebudeme od teba vyžadovať žiadnu jazykovú skúšku a samozrejme, mentori budú na kurze vyučovať v jazyku (slovenčina/angličtina), ktorý si vyberieš.

Prihlás sa, aj keď si nie si úrovňou svojich jazykových znalostí úplne istý/á. V priebehu výberového konania ti povieme, či je tvoja angličtina dostatočná na účasť v kurze.

Pohovor so psychológom bude trvať asi 30 minút.

4. krok - simulácia

Po úspešnom absolvovaní pohovoru so psychológom ťa pozveme na simuláciu programovania, ktorá je prispôsobená úplným začiatočníkom a neočakávame, že budeš mať nejaké znalosti z programovania. Postupovať budeš podľa pokynov mentora a pracovať v tíme, ale aj samostatne.

Trvá približne hodinu a potrebovať budeš iba stabilné pripojenie na internet, počítač a dobrú náladu.
Konať sa bude v slovenčine/češtine.

Prihlásiť sa

Ak si pripravený/á naštartovať svoju kariéru, prosíme ťa, vyplň prihlášku.
Prvá vec, ktorú je potrebné urobiť, je povedať nám o sebe pár základných informácií.

Ďalším krokom výberového procesu je kognitívny test. Skladá sa z dvoch hier, ktoré hodnotia, ako premýšľaš, dokážeš sa učiť a postaviť sa k riešeniu problémov. Budeš potrebovať dobré internetové pripojenie, počítač s myšou a miesto vhodné na sústredenie sa. Všetky pokyny dostaneš e-mailom (prosíme ťa, nezabudni si skontrolovať zložku spamu). Samotný test trvá maximálne 20 minút.

Po úspešnom absolvovaní online testu dostaneš pozvánku na online pohovor. Táto časť je zameraná na testovanie úrovne anglického jazyka a tvojej motivácie. V priebehu kurzu je angličtina dôležitá, keďže v tomto jazyku sú všetky učebné materiály a potrebovať ju budeš aj pri práci programátora. Nemusíš sa však obávať, nebudeme od teba vyžadovať žiadnu jazykovú skúšku a samozrejme, mentori budú na kurze vyučovať v jazyku (slovenčina/angličtina), ktorý si vyberieš.

Prihlás sa, aj keď si nie si úrovňou svojich jazykových znalostí úplne istý/á. V priebehu výberového konania ti povieme, či je tvoja angličtina dostatočná na účasť v kurze.

Pohovor so psychológom bude trvať asi 30 minút.

Po úspešnom absolvovaní pohovoru so psychológom ťa pozveme na simuláciu programovania, ktorá je prispôsobená úplným začiatočníkom a neočakávame, že budeš mať nejaké znalosti z programovania. Postupovať budeš podľa pokynov mentora a pracovať v tíme, ale aj samostatne.

Trvá približne hodinu a potrebovať budeš iba stabilné pripojenie na internet, počítač a dobrú náladu.
Konať sa bude v slovenčine/češtine.

Prečo je výberové konanie dôležité?
Nie každý má na to, aby sa stal junior programátorom za 5 mesiacov. Nestačí nám krátky telefonický rozhovor. Počas výberového konania dôkladne skúmame kognitívne schopnosti uchádzačov a ich motiváciu a reakciu na praktické základné úlohy spojené s programovaním. Chceme vybrať ľudí, o ktorých si myslíme, že zvládnu intenzitu kurzu a výzvy, ktoré prinášajú zmenu kariéry.

Poskytujeme 100% garanciu pracovného umiestnenia, pretože vieme, že po tom, čo prešli výberovým konaním, sme ich naučili všetko, čo potrebujú na to, aby sa stali junior programátormi/kami a našli si zamestnanie v odbore.

Po absolvovaní celého procesu sa dozvieš nielen výsledok výberového konania, ale získaš od nás aj cennú spätnú väzbu na tvoj výkon. V priebehu výberového konania budeš v kontakte s našimi organizačnými psychológmi a koučmi. Stretávať sa s nimi budeš aj na tréningoch mäkkých zručností v priebehu kurzu.

Chceš vedieť, na čo sa pripraviť v rámci výberového konania? Prečítaj si tento článok.

Máš ešte nejaké otázky týkajúce sa našich kurzov?

Pozri si záznam z nášho online webinára, ktorý sa konal 6. septembra 2023. Na tejto informačnej udalosti sme predstavili štruktúru našich kurzov, metodiku výučby, platobné balíčky, kroky prijímacieho procesu a odpovedali na otázky účastníkov. Súčasťou webinára bola aj diskusia s absolventkou nášho kurzu Junior programátora.
Tak sa na to určite mrkni!

Naše kurzy sú akreditované

Prečo je akreditácia výhodná?

 • Cena školného je nižšia o 21% DPH
 • Získaš osvedčenie o rekvalifikácii od MŠMT ČR
 • Po kurze ťa prepojíme s našimi partnerskými firmami, ale prácu si môžeš hľadať aj po vlastnej osi
akreditácia

Presvedčili sme ťa?
Staň sa aj ty programátorom/kou!

FAQ

Ak ťa zaujímajú ďalšie infomácie, neváhaj a kontaktuj nás. Predtým si ale pozri najčastejšie otázky, na ktoré sa pýtali ľudia pred tebou.

Aký náročný je kurz?

Náš kurz na plný úväzok trvá každý pracovný deň od 9:00 do 18:00 hod., po ktorom nasleduje individuálna príprava a prax. Musíš počítať s cca. 50 - 60 hod. týždenne. Večerný/víkendový kurz trvá 20 hodín týždenne, 3 - 3 hodiny dva pracovné dni večer a jeden celý víkendový deň, doplnený individuálnou prípravou a praxou.

Prečo je pre absolvovanie kurzu potrebná znalosť anglického jazyka?

Všetky naše učebné materiály sú v angličtine a vyžadujú ju aj naše partnerské firmy. Mimochodom, celé  programovanie je založené na angličtine. V septembri plánujeme otvoriť aj kurz v slovenčine, avšak aj v tomto prípade je angličtina potrebná.

Mám ďalšie otázky