Čo je naším poslaním?
Chceme vytvoriť vzdelávací priestor, ktorý zodpovedá súčasným potrebám trhu práce.

Impact Report

Sociálny vplyv našej práce pre nás bol od začiatku veľmi dôležitý. V roku 2015 sme založili spoločnosť Green Fox, aby sme pomohli motivovaným a talentovaným mladým ľuďom budovať svoju kariéru v oblasti IT, ktorí sa nenašli v predchádzajúcej práci, nedostali možnosť finančného rastu alebo nemali možnosť nastaviť si dlhodobé ciele. V „Impact Reporte“ sme zhrnuli najdôležitejšie pozitívne výsledky a vplyv našej práce.
Stiahnuť

Náš príbeh a štyria zakladatelia

Problém zohnať programátorov do svojich firiem a obrovský potenciál IT trhu dal dohromady v roku 2015 štvoricu zakladateľov Green Fox Academy - Krištofa Bárdosa, Barbaru Fazekas, Tamása Kökényho a Petra Langmára. Od slov nebolo ďaleko k činom a začala sa písať história jedného z najúspešnejších maďarských startupov. Vďaka tomu, že Barbara a Tamás sa venovali vzdelávaniu a Kristóf s Petrom boli úzko spätí s praxou, dokázali spoločne vytvoriť úspešný model. Zhromaždili motivovaných záujemcov, ktorí chceli zmeniť svoj profesijný život a firmy márne zháňajúcich IT odborníkov. Neprešiel ani rok a Green Fox Academy sa vyšvihol medzi špičku vo svojom odbore. Tento úspech bol korunovaný prestížnou cenou IT BEHAVIOR v kategórii Human Management za kurz junior programátorov. Počet študentov rýchlo narástol, rovnako tak rástlo číslo spolupracujúcich firiem a prichádzali aj ďalšie ocenenia, napr. Loveable Workplace (November 2017).

Zakladatelia priebežne riešili rozvoj a smerovanie Green Fox Academy. Rok 2018 bol pre Green Fox Academy v mnohom prelomový. Na jar predstavili a spustili bezplatný kurz programovania pre ženy CodeGirlz a na jeseň  Academy4MoMs. Možnosť rekvalifikácie žien na rodičovskej dovolenke vzbudila u verejnosti obrovský ohlas. Kurz ponúkajúci okrem iného starostlivosť o dieťa v čase, keď sa jeho matka vzdeláva, priniesol firme ďalšiu prestížnu cenu IT BEHAVIOR. Od jari 2018 sa firma intenzívne pripravovala na vstup na český trh. Ten bol zavŕšený v septembri, kedy bola slávnostne otvorená pobočka v Prahe na Václavskom námestí a súčasne tu bol zahájený prvý kurz pre junior programátorov. V tejto chvíli Green Fox Academy na svojich kampusoch v Budapešti a Prahe pripravuje viac než 160 študentov na nový profesijný život.

Ďalším veľkým prelomom je rok 2020, keď Green Fox Academy vstúpil na slovenský trh s tým, že pomôže  ambicióznym ľuďom zmeniť kariéru a nájsť si novú cestu k splneniu snov o dokonalej profesii. Celý príbeh si môžeš prečítať na našom blogu.

Mentori

Tí, ktorí vás zavedú do tajomstiev kódovania ...
Amy
Attila
Filip
Lukáš
Lukáš
Maggie
Martin
Ondřej
Patrik
Pavel

Psychológovia

Programovanie je súčasne tímová hra, takže okrem technických znalostí považujeme za dôležité naučiť sa aj rôzne mäkké zručnosti (soft skills). S ťažkosťami, ktoré sa počas kurzu môžu vyskytnúť, pomáhajú naši psychológovia, coachovia a učitelia.
Daniel
Organizačný psychológ, Trenér, Coach
Katarína
Organizačný psychológ, Trenér, Coach

Office Team

Sme tu pre vás, pre teba, spoznaj tím Green Fox. :)
Barbora
Head of Business Development
Dániel
Marketing Manager
Jiřina
Marketing Manager
Karolína
Team Assistant
Kinga
Back Office Lead
Kristóf
CEO, Co-founder, International Business Developer
Kristýna
Marketing and Team Assistant
Pavla
Marketing Manager
Veronika
PR and Marketing Manager

Karrier

Szívesen dolgoznál nálunk?

Nézd meg aktuális nyitott pozícióinkat!

Nyitott pozíciók

Együttműködő partnereink

Mediálne správy

No items found.