MÁŠ ZELENÚ PRE KARIÉRU V IT

Náš program na podporu kariéry

Už 5 rokov pomáhame našim študentom urobiť prvé kroky smerom k ich prvej práci v IT. V spoločnosti Accenture Slovensko už pracujú absolventi spoločnosti Green Fox a firma spolu s ďalšími spoločnosťami v okolí Bratislavy a Košíc hlási dopyt po absolventoch. Neustále pracujeme na nových partnerstvách na Slovensku, aby sme našim študentom pomohli nájsť zamestnanie tam, kde bývajú. Ak budeš mať záujem, pracovať však môžeš aj u jedného z našich partnerov v Bratislave, v Košiciach, alebo v Prahe, či v Brne. Sme hrdí na to, že 90% našich úspešných študentov si našlo uplatnenie v oblasti IT.

Nechaj hovoriť čísla za seba

1 700+
Doteraz si nás vybralo viac ako 1700 študentov.
94%
94% našich absolventov pracuje v oblasti IT.
100+
Od založenia firmy a počas našich 5 rokov pôsobenia naši študenti pracujú pre viac ako 100 PARTNERSKÝCH SPOLOČNOSTÍ.

Čo potrebuješ na vytvorenie základov svojej kariéry?

Mať svoje vlastné tech portfólio!

green fox academy podpora kariery

Po úspešnom ukončení štúdia s pomocou nášho kariérneho tímu pripravíme tvoj profesionálny životopis.

V našom prípade kurz nekončí skúškou. Kým nenájdeš svoju prvú prácu v odbore IT, môžeš sa pripojiť k našej komunite interného developmentu, komunite Húli. Tu môžeš pracovať na aktuálnych projektoch, ktoré budú lákadlom aj v tvojom profesionálnom portfóliu/životopise. 

Zostav svoju IT sieť s nami!

green fox academy podpora kariery

Na našich firemných akciách môžeš ukázať spoločnostiam, ktoré hľadajú juniorov, kam si sa posunul/a počas kurzu.

Po úspešnom dokončení sa staneš členom našej siete s takmer tisíckou absolventov. Okrem toho, ako súčasť nášho programu Alumni Buddy Program, môžeš v prvých mesiacoch juniorského programátorského života získať osobné mentorstvo od skutočnej starej „programátorskej líšky“.

Priprav sa na pracovný pohovor!

green fox academy priprava na pohovor

Naši psychológovia/mentori ti budú pomáhať so situačnými cvičeniami, aby si počas pracovných pohovorov vydal zo seba maximum.

Vedúci mentori Green Foxu s dlhoročnými skúsenosťami ti pomôžu, aby ťa neprekvapila neočakávaná otázka týkajúca sa programovacieho jazyka.

Na požiadanie sa môžeš zúčastniť kariérového coachingu a dozvedieť sa možnosti, ktoré ponúka programovanie.

Podpora kariéry so zárukou

S našimi partnermi úzko spolupracujeme a prispôsobujeme učebné osnovy aj podľa ich potrieb. Preto sme si istí, že vedomosti, ktoré od nás získaš, sú užitočné a pomôžu ti presadiť sa v oblasti IT.

Avšak pri hľadaní práce je veľmi dôležité aj tvoje vlastné úsilie. Z našich skúseností vyplýva, že vo firmách, ktoré hľadajú junior programátorov, ťa čaká rovnaký náborový proces, tj. máš šancu ako ktorýkoľvek iný uchádzač. Práve preto ti môžeme záruku zamestnania ponúknuť len vtedy, ak aj ty urobíš všetko pre to, aby si našiel/a svoje nové zamestnanie: zúčastňuješ sa partnerských podujatí, ktoré organizujeme a aktívne sa uchádzaš o prácu.

V prípade, že si nenájdeš prácu (podľa podmienok uvedených v študentskej zmluve) do 6 mesiacov po úspešnom ukončení štúdia v ktorejkoľvek krajine, kde máš povolenie pracovať a hovoríš daným jazykom, vrátime ti 100% školného (alebo ti ho odpustíme, ak si si vybral/a balíček @After).

Okrem balíčku @PathVariable, ktorý ti dáva úplnú slobodu vo výbere vhodného pracovného miesta, musíš byť ochotný/á prijať pracovné ponuky od našich partnerských spoločností v Bratislave, v Košiciach, Brne alebo v Prahe / Středočeskom kraji počas prvých 3 mesiacov po ukončení štúdia, aby si mal/a nárok na záruku.

Slovenskí občania majú automaticky dovolené pracovať kdekoľvek v Európskej únii + v Nórsku, na Islande, v Lichtenštajnsku a vo Švajčiarsku. Ak máš napríklad skúšku C1 v nemčine a preukážeš sa potrebným počtom pracovných pohovorov kdekoľvek na Slovensku, v Čechách, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku alebo Lichtenštajnsku a stále si nedostal/a pracovnú ponuku, máš nárok na vrátenie 100% sumy školného.

Dôležitým faktom je, že túto záruku môžeme poskytnúť našim neslovenským študentom len vtedy, ak nepotrebujú žiadne úradné povolenie (napr. pracovné povolenie) na uzavretie pracovnej zmluvy v celej Európskej únii. Okrem toho budú mať na konci kurzu hotovú skúšku zo slovenského jazyka na úrovni C1, ak ich materinským jazykom nie je slovenčina.

Náš tím, ktorý ti pomôže s kariérou

Zaviazali sme sa, že ti pomôžeme nájsť tvoju cestu v oblasti IT.

Daniel
Organizačný psychológ, Trenér, Coach
green fox academy emaillogo linkedinlogo githubgreen fox academy videoblog post icon
Barbora
COO v Green Fox Academy
green fox academy emaillogo linkedinlogo githubgreen fox academy videoblog post icon
Katarína
Organizačný psychológ, Trenér, Coach
green fox academy emaillogo linkedinlogo githubgreen fox academy videoblog post icon

Partneri

Naši partneri na Slovensku
Naši partneri v Českej Republike
Mediálny partner

Staň sa aj ty programátorom/kou!

Spoznaj naše kurzy junior programátora

Chcem vedieť viac