Ak hľadáš nielen prácu, ale aj dobrý čin
Prihlás sa na jednu z našich otvorených pozícií

Prečo sa u nás oplatí pracovať?

Fungujeme na princípe holokracie. Budeš vedieť o všetkom, čo sa vo firme deje a budeš môcť otvorene povedať svoj názor. Náš tím je inšpiratívny, tolerantný a vždy otvorený novým výzvam a nápadom. Pracujeme ako start-up a nové úlohy a procesy prichádzajú každý deň. Vďaka transparentnosti u nás nezažiješ intrigy, podrazy a podobné „príjemné“ veci.

Každý deň spolu trávime veľa času nielen prácou, ale aj jedlom a zábavou. Mekáč máme síce priamo v baráku, ale radi zájdeme na tatarák alebo na mexické jedlo. Vegetariáni si prídu na svoje v Dhabi alebo vo Wokine. Všetko máme na skok z nášho pražského oficcu. Mňam! Kto rád niekam zájde po práci, na Václaváku máme niekoľko klubov, kam chodíme spolu alebo aj so študentmi.

Hneď pri kancelárii máme dve veľké fitká, kam radi chodíme. Keď je vonku pekne, zájdeme sa do parku korčuľovať, behať alebo sa len prejsť. Každý z tímu má svoju obľúbenú aktivitu, takže keď budeš chcieť, môžeš sa k niekomu pripojiť alebo nám pomôcť objaviť aj niečo nové.

Radi cestujeme. Po Česku, do Maďarska alebo okolo sveta. Spolu, sami, s rodinou. Je jedno kam a s kým, ale cestovanie považujeme za skvelý spôsob, ako spoznať sám seba i svet okolo nás.

Naše otvorené pozície:

Hľadá sa špecialista na online marketing

12.8.2021

Do nášho rozrastajúceho sa marketingového tímu Green Fox Academy na Slovensku hľadáme človeka, ktorý vie, ako na Google Ads či Facebook, má chuť vzdelávať sa a dokáže sa prispôsobiť rýchlo sa meniacim trendom v digitále. Ak k tomu ovládaš angličtinu na profesijnej úrovni, daj nám o sebe vedieť čo najskôr.

Hľadá sa mentor programovania

08. 04. 2021

Byť sprievodcom ostatných na ceste za novou kariérou je skôr poslaním, než len prácou. Green Fox Academy každoročne rekvalifikuje na junior programátorov desiatky ľudí rôzneho veku a z rôznych pôvodných profesií. Spoločnú majú iba túžbu a odhodlanie, ktoré preukázali tým, že prešli náročným výberovým konaním. Do nášho tímu hľadáme posilu, ktorá nám pomôže pri plnení ich snov.