MÁŠ ZELENÚ PRE KARIÉRU V IT

Náš program na podporu kariéry

V Green Fox Academy pomáhame motivovaným ľuďom urobiť prvé kroky smerom k ich prvej práci v IT. Mnohí z našich absolventov kurzu Junior programátora pracuje v našich partnerských firmách, medzi ktoré patrí napríklad Accenture, Sygic, Softec, Luigi's Box či 365.banka atď. Sme hrdí na to, že 90 % našich študentov si našlo uplatnenie v oblasti IT.

Nechaj hovoriť čísla za seba

5400+
Doteraz si nás vybralo viac ako 5400 študentov.
90%
90 % našich absolventov pracuje v oblasti IT.
130+
Od založenia firmy a počas našich 5 rokov pôsobenia naši študenti pracujú pre viac ako 130 PARTNERSKÝCH SPOLOČNOSTÍ.

Čo potrebuješ na vytvorenie základov svojej kariéry?

Mať svoje vlastné tech portfólio!

green fox academy podpora kariery

Po úspešnom ukončení štúdia s pomocou nášho kariérneho tímu pripravíme tvoj profesionálny životopis.

V našom prípade kurz nekončí skúškou. Kým nenájdeš svoju prvú prácu v odbore IT, môžeš sa pripojiť k našej komunite interného developmentu, komunite Húli. Tu môžeš pracovať na aktuálnych projektoch, ktoré budú lákadlom aj v tvojom profesionálnom portfóliu/životopise. 

Zostav svoju IT sieť s nami!

green fox academy podpora kariery

Na našich firemných akciách môžeš ukázať spoločnostiam, ktoré hľadajú juniorov, kam si sa posunul/a počas kurzu.

Po úspešnom dokončení sa staneš členom našej siete absolventov. Okrem toho, ako súčasť nášho programu Alumni Buddy Program, môžeš v prvých mesiacoch juniorského programátorského života získať osobné mentorstvo od skutočnej starej „programátorskej líšky“.

Priprav sa na pracovný pohovor!

green fox academy priprava na pohovor

Naši psychológovia/mentori ti budú pomáhať so situačnými cvičeniami, aby si počas pracovných pohovorov vydal zo seba maximum.

Vedúci mentori Green Foxu s dlhoročnými skúsenosťami ti pomôžu, aby ťa neprekvapila neočakávaná otázka týkajúca sa programovacieho jazyka.

Na požiadanie sa môžeš zúčastniť kariérneho koučingu.

Podpora kariéry so zárukou

S našimi partnermi úzko spolupracujeme a prispôsobujeme učebné osnovy aj podľa ich potrieb. Preto sme si istí, že vedomosti, ktoré od nás získaš, sú užitočné a pomôžu ti presadiť sa v oblasti IT.

Avšak pri hľadaní práce je veľmi dôležité aj tvoje vlastné úsilie. Z našich skúseností vyplýva, že vo firmách, ktoré hľadajú junior programátorov/ky, ťa čaká rovnaký náborový proces, tj. máš šancu ako ktorýkoľvek iný uchádzač. Práve preto ti môžeme záruku zamestnania ponúknuť len vtedy, ak aj ty urobíš všetko pre to, aby si našiel/a svoje nové zamestnanie: zúčastňuješ sa partnerských podujatí, ktoré organizujeme a aktívne sa uchádzaš o prácu. Dôležité je tiež spomenúť, že prácu ti garantujeme len v prípade, že máš ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou.

V prípade, že si nenájdeš prácu (podľa podmienok uvedených v študentskej zmluve) do 6 mesiacov po úspešnom ukončení štúdia v ktorejkoľvek krajine, kde máš povolenie pracovať a hovoríš daným jazykom, vrátime ti 100% školného.

Naďalej spolupracujeme s našimi partnerskými firmami, avšak po novom máš úplnú slobodu vo výbere pracovného miesta hneď po skončení kurzu. A to aj bez toho, aby si stratil/a nárok na záruku.

Slovenskí občania majú automaticky dovolené pracovať kdekoľvek v Európskej únii + v Nórsku, na Islande, v Lichtenštajnsku a vo Švajčiarsku. Ak máš napríklad skúšku C1 v nemčine a preukážeš sa potrebným počtom pracovných pohovorov kdekoľvek na Slovensku, v Čechách, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku alebo Lichtenštajnsku a stále si nedostal/a pracovnú ponuku, máš nárok na vrátenie 100% sumy školného.

Dôležitým faktom je, že túto záruku môžeme poskytnúť našim neslovenským študentom len vtedy, ak nepotrebujú žiadne úradné povolenie (napr. pracovné povolenie) na uzavretie pracovnej zmluvy v celej Európskej únii. Okrem toho budú mať na konci kurzu hotovú skúšku zo slovenského jazyka na úrovni C1, ak ich materinským jazykom nie je slovenčina.

Náš tím, ktorý ti pomôže s kariérou

Zaviazali sme sa, že ti pomôžeme nájsť tvoju cestu v oblasti IT.

Péter Szél
Vedúci výučby v Green Fox Academy
Peti je zodpovedný za technickú časť pohovorov. S našim tímom mentorov zabezpečí, aby ani tie najťažšie otázky neboli pre teba problémom.
Marietta Szabó
Key Account Manager
Je zodpovedná za budovanie a udržiavanie vzťahov s našimi partnerskými firmami. Jej cieľom je, aby na teba po skončení kurzu čakali tie najlepšie pracovné príležitosti.
Anna Balázs
Career Services Coordinator
Anna je zodpovedná za celý administratívny proces hľadania tvojej práce. Znamená to, že ty sa môžeš namiesto papierovačiek sústrediť na prípravu na pohovory.
Virág Jónás
Organizačná psychologička, trénerka a koučka
Virág ti pomôže s prípravou na pracovné pohovory alebo si navzájom môžete dohodnúť individuálne koučingové sedenie.

Partneri

Firmy, v ktorých pracujú naši absolventi na Slovensku.
Firmy, v ktorých pracujú naši absolventi v Českej republike.
Mediálni partneri

Staň sa aj ty programátorom/kou!

Spoznaj naše kurzy junior programátora

Chcem vedieť viac