Čo prinesie budúcnosť a aké budú dôsledky hospodárskeho poklesu kvôli globálnej epidémie? Aké vedomosti sa teraz oplatí získať, aby si v budúcnosti vždy našiel/la prácu? Pripoj sa k našej online udalosti, kde sa dozvieš viac o možnostiach rekvalifikácie v IT a o našej záruke sprostredkovania práce po absolvovaní kurzu.

Pozri si záznam z nášho online informačného večera, ktorý sa konal 28. apríla 2021. Na tejto informačnej udalosti sme predstavili štruktúru super intenzívnych a večerných / víkendových kurzov, metodiku výučby, platobné balíčky a typy záruk, kroky prijímacieho procesu a odpovedali na otázky účastníkov.

Chceš byť vždy informovaný/á o našich najnovších udalostiach?
Prihlás sa k odberu noviniek:
HAMAROSAN ÚJRA!

Beteltek a helyek, sajnos nem tudunk több regisztrációt fogadni.

Hamarosan újranyitjuk a regisztrációt!

Bude to výzva ...

Štúdium v našom kurze pre mladých vývojárov si vyžaduje obrovské nasadenie. Mesiace intenzívneho štúdia v úplne novom odbore a začatie novej kariéry prichádzajú s nespočetnými výzvami a prekážkami, ktoré je potrebné prekonať.

Každý pred takýmto dôležitým rozhodnutím rád starostlivo zváži svoje možnosti. Preto sa snažíme, aby sme ti pred každým obdobím registrácie a začiatkom kurzu ponúkli dostatok príležitostí stretnúť sa s nami a položiť prípadné otázky.

Je vôbec možné zmeniť kariéru online? Ako funguje záruka 100% zamestnania? Môžem zaplatiť školné až vtedy, keď si nájdem novú prácu?

Pripoj sa k nám a získaj všetky odpovede počas online informačného stretnutia. Na účasť potrebuješ iba stabilné pripojenie internetu a registráciu prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Všetky informácie a odkaz na udalosť budú zaslané na tvoj email.

S kým sa stretneš?

No items found.
No items found.
Ondřej
Šlejtr
Seniorní mentor programovania

Ondra je zapálený programátor, ktorý zistil, že ešte viac ako programovanie ho baví učiť druhých. Verí, že žiadna otázka nie je hlúpa - pokiaľ sa máš na čo pýtať, tak ti bude odpovedať.

Barbora
Wachtlová
COO Green Fox Academy

Bára študovala podnikanie a založila aj svoju vlastnú vzdelávaciu organizáciu pre deti. Dnes stojí na čele českej i slovenskej pobočky Green Fox Academy a povie ti viac (nielen) o štúdiu, ale aj o možnostiach zaistenia pracovného miesta po dokončení kurzu.

Martin
Prívara
Absolvent Green Fox Academy

Martin absolvoval náš Super intenzívny kurz a v projektovej fáze sa zameral na programovací jazyk Java. Po ukončení kurzu nastúpil ako junior programátor do firmy Mib:con. Môžete sa ho spýtať na čokoľvek o jeho štúdiu.

Daniel
Houser
Organizačný psychológ, Trenér, Coach

Dan vyštudoval organizačnú psychológiu na univerzite v Utrechte a v Green Fox Academy sa aktuálne venuje výberu nových študentov a vedeniu tréningov mäkkých zručností. Na Infonight sa od neho dozvieš všetky informácie potrebné k výberovému procesu a tiež to, ako psychológ pomáha našim študentom počas kurzov.

Táto udalosť je pre teba, ak:

  • Chcel/a by si sa stretnúť s mentormi a psychológmi, ktorí ti pomôžu získať nové technické vedomosti a soft skills

  • Máš pochybnosti, či sa aj z teba môže stať dobrý software developer alebo IT špecialista, a rád/a by si počul/a náš názor

  • Chcel/a by si vedieť, aké máš šance na zamestnanie v IT odbore na konci kurzu

  • Máš veľa otázok, na ktoré nenájdeš odpovede na našej webovej stránke

Podujatie je ZDARMA, ale s registráciou, takže sa zaregistruj prosím na nižšie uvedenom odkaze.
Už čoskoro

Chceš byť vždy informovaný/á o našich najnovších udalostiach?
Prihlás sa k odberu noviniek:
Zaregistrovať sa
HAMAROSAN ÚJRA!

Beteltek a helyek, sajnos nem tudunk több regisztrációt fogadni.

Hamarosan újranyitjuk a regisztrációt!