Chceš naštartovať kariéru v IT?

Plánuješ tento rok začať novú kariéru? Hľadáš profesiu v rámci IT, ktorá ti vyhovuje najviac? Počul/a si už veľa o low-code programovaní, ale stále máš veľa otázok? Tak neváhaj a pripoj sa na online Diskusiu za okrúhlym stolom s poprednými hosťami z praxe.

diskusie u stolu

Prečo stojí za to hovoriť o low-code?

Spoločnosť Forrester prišla v roku 2014 s konceptom low-code, ako so skutočnou revolúciou pre IT sektor. Gartner, technologická konzultačná spoločnosť, odhaduje, že low-code trh vzrástol o 23 % len v roku 2021, pričom minulý rok dosiahol hodnotu 13,8 miliardy dolárov. Niektoré aktuálne predpovede odhadujú, že do roku 2024 bude až 65 percent vývoja aplikácií prebiehať na low-code platformách. Nový trend má významný vplyv aj na trh práce: vytvára obrovský dopyt po low-code vývojároch.

Pripoj sa online získaj prehľad o tom:
  • Čo je low-code a aké sa s ním spájajú najčastejšie mylné predstavy?

  • Aké sú aktuálne predpovede pre budúcnosť low-code trhu?

  • Ktoré low-code technológie sú najpopulárnejšie v našom regióne?

  • Aký vysoký je dopyt po low-code vývojároch?

  • Aké low-code platformy používajú firmy a na čo?

  • Aké sú kariérne príležitosti pre low-code vývojára?

  • Aké zručnosti potrebuješ, aby si sa stal dobrým low-code vývojárom?

  • Ako vyzerá bežný deň low-code vývojára?

NAŠÍ SPÍKRI:

Philippe Ozil
Philippe
Ozil
Developer Advocate v Salesforce
green fox academy twittergreen fox academy githubgreen fox academy youtubegreen fox academy blog

Philippe Ozil pôsobí na pozícii Developer Advocate v spoločnosti Salesforce, pričom má takmer desaťročné skúsenosti s prácou s vývojármi. Vo svojej práci experimentuje s najnovšími technológiami a vytvára technický obsah, aby podporil prácu vývojárov. Je full-stack programátorom, prispievateľom v Open Source projektoch a expertom na vývoj a prevádzku (DevOps) v IT sektore. Pred prácou na súčasnej pozícii bol Philippe konzultantom a vývojárom pre rôzne softvérové spoločnosti.

Katus Bartos
Katus
Bartos
Moderátorka podujatia
green fox academy twittergreen fox academy githubgreen fox academy youtubegreen fox academy blog

Katus Bartos je moderátorkou diskusie. Pravidelne organizuje workshopy pre klientov na strategické účely. Je tiež hostiteľkou podujatí v štýle Pro-Action a World Café a je súčasťou tímu facilitátorov maďarského občianskeho zhromaždenia. Okrem toho, Katus pracuje ako nezávislý marketingový konzultant a copywriter.

Jiří Krám
Jiří
Krám
Technology Manager v Accenture
green fox academy twittergreen fox academy githubgreen fox academy youtubegreen fox academy blog

Jiří je manažérom oddelenia Danubia Salesforce Practice Accenture (Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko). Jeho hlavnou špecializáciou je Salesforce a multi-cloudová architektúra (AWS, Azure, Google Cloud). Má 16-ročné skúsenosti s cloudovými technológiami. Zameriava sa na regulované odvetvia: bankovníctvo, poisťovníctvo, komunikácie, energetika a verejné služby, biologické vedy a zdravotníctvo. Študoval Fintech na Massachusetts Institute of Technology a umelú inteligenciu na Oxfordskej univerzite.

Kristóf Bárdos
Kristóf
Bárdos
CEO a spoluzakladateľ Green Fox Academy
green fox academy twittergreen fox academy githubgreen fox academy youtubegreen fox academy blog

Pred spoluzaložením Green Fox strávil viac ako desať rokov na scéne technologických startupov a pracoval s malými a strednými podnikmi a korporáciami prostredníctvom svojej agentúry pre vývoj produktov. Pôsobil na 3 kontinentoch a spoluzaložil akcelerátor, ktorý umožňuje startupom zo strednej a východnej Európy vstúpiť na globálne trhy. Je tiež spoluzakladateľom nadácie SocialFokus Foundation, ktorá uskutočnila komplexný výskum zmien na trhu práce a budúcnosti práce.

V posledných rokoch sa Kristóf zameral na mentorstvo a projektové vzdelávanie a na sociálny dopad týchto podnikov.


Ďalších hostí zverejníme už čoskoro!

Registrácia