Sprievodca bootcampom

Publikovaný:
20.04.2021

Čo ťa čaká počas IT bootcampu a po ňom? Aké sú tvoje vyhliadky na trhu práce? Odpovede na tieto, ale aj ďalšie otázky sme dali dali dokopy v našej príručke.

Sprievodca bootcampom

Premýšľaš, že sa prihlásiš do IT bootcampu? Povieme ti, čo ťa čaká

Čo sa môžeš naučiť počas bootcampu a čo nie? Je vôbec takáto forma intenzívnej výučby niečo pre teba? A čo programovanie? Ak áno, ako si vybrať bootcamp, ktorý ti bude vyhovovať? Aké pracovné príležitosti a plat môžeš očakávať po ukončení štúdia? Takéto alebo veľmi podobné otázky si určite kladieš v prípade, ak uvažuješ o štúdiu v IT bootcampe. 

Prihlás sa na odber nášho newslettra, aby sme s tebou mohli zdieľať všetky užitočné informácie o našich školeniach. Okrem toho ti bezplatne pošleme online Sprievodcu bootcampom, kde nájdeš odpovede na (takmer) všetky tvoje otázky. 

Niekoľko tipov z príručky:

  • O vybranom bootcampe sa snaž dozvedieť čo najviac! Prihlás sa na eventy, ktoré organizuje alebo prostredníctvom siete LinkedIn oslov jeho absolventov!
  • Pred odoslaním prihlášky mysli na tvoj rozpočet! Uisti sa, že máš dostatok financií, kým si nájdeš prácu a nielen dovtedy, kým samotný bootcamp skončí. 
  • Úlohou bootcampu je pripraviť ťa a byť akýmsi sprievodcom. Na jeho úspešné dokončenie však musíš vynaložiť vlastné úsilie.

Chcel by si si prečítať ďalšie užitočné tipy? Prihlás sa na odber nášho newslettra a my ti bezplatne pošleme nášho online Sprievodcu bootcampom.


Staň sa aj ty programátorom/kou!

Spoznaj naše kurzy junior programátora

Chcem vedieť viac

Čítal by si ďalej?